JESIENNA KONSERWACJA SZAMBA

Jesień to idealna pora na sprawdzenie szamba i dokończenie wszelkich kontroli, które mogłeś odkładać. Jest to również ważny czas w roku, aby zadbać o profilaktykę, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o problemy pojawiające się podczas mroźnych zimowych miesięcy. Oto lista czynności konserwacyjnych, które musisz wykonać tej jesieni.

PORZĄDEK WOKÓŁ ZBIORNIKA

Podczas grabienia liści nie zapomnij sprawdzić okolicy szamba. Upewnij się, że punkty dostępu do zbiornika są wolne od liści, gałązek i innych zanieczyszczeń na wypadek konieczności serwisowania zbiornika jesienią lub zimą. Jeżeli zanieczyszczenia wpadną do zbiornika, mogą uszkodzić pompę lub aerator.

SPRAWDŹ PRZED PODRÓŻĄ

Jeśli zazwyczaj podróżujesz zimą lub mieszkasz w domu sezonowym, najlepiej jest poprosić profesjonalistę o sprawdzenie systemu septycznego jesienią. W ten sposób możesz mieć pewność, że wszystko działa prawidłowo podczas Twojej dłuższej nieobecności.

SPRAWDŹ, CZY NIE MA WYCIEKÓW

Przyjrzyj się rurom wewnątrz i na zewnątrz domu, a także pionom i pokrywom szamba i napraw wszelkie nieszczelności. Jeśli nie zajmiemy się nimi teraz, zimą mogą zamarznąć. Każde zamarznięcie tego rodzaju może spowodować pękanie betonu i spowodować nieszczelność systemu septycznego.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ SERWISOWĄ

Lato może być pracowite i często zdarza się, że właściciele domów zapominają o konserwacji szamba. Nadejście jesieni może być łatwym przypomnieniem o konieczności sprawdzenia szamba pod kątem rutynowej pielęgnacji i wypompowania. W ten sposób możesz mieć pewność, że te ważne prace zostaną wykonane przed nadejściem zimy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE KONSERWACJI JESIENNEJ

Czy jesteś przygotowany na jesień? Jako największy dostawca szamba, oferujemy wyjątkową rutynową i doraźną opiekę. Upewnij się, że Twój system jest dobrze utrzymany przez cały sezon z pomocą