CELLULIT KILLER


Zajęcia wzmacniająco – spalające, mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej. Daj sobie wycisk i pozbądź się pomarańczowej skórki!

JOGA


Poczuj przypływ pozytywnej energii! Joga to doskonały sposób na uzyskanie fizycznej witalności, zdrowia i siły. Serdecznie zapraszamy na praktykę asan połączoną z ćwiczeniami oddechowymi i relaksacją, która głęboko regeneruje całe ciało i umysł.

MEGA SPALANIE


Zajęcia prowadzone w zmiennym tempie, angażujące wszystkie partie mięśni. Trening ma na celu maksymalne spalenie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni oraz poprawę kondycji.

SALSATION


Nazwa powstała poprzez połączenie dwóch słów: “salsa” i “sensation”. Słowo “salsa” użyte zostało nie tylko jako nazwa pochodzącego z Ameryki Łacińskiej stylu tańca, ale przede wszystkim w znaczeniu sosu (z języka hiszpańskiego salsa to po prostu sos), czyli mieszanki wielu stylów, rytmów i kultur. Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności – dlatego w nazwie użyte zostało słowo “sensation”, oznaczające odczucia i wrażenia. Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.

PIŁKI


Świetna zabawa z dużymi piłkami, doskonale wzmacniająca wszystkie partie mięśniowe, poprawiająca kondycję i kształtująca ładną, prostą sylwetkę.

SZTANGI


Zajęcia wytrzymałościowo-siłowe, prowadzone z użyciem specjalnie opracowanych i przystosowanych do tej formy ruchu sztang. Bardzo efektywny sposób na ukształtowanie sylwetki, polegający na wykonywaniu izolowanych ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe. Obiążenie jest dostosowane do indywidualnych możliwości ćwiczącej, więc każda z Was bez problemu poradzi sobie na tych zajęciach!

Trening ten doskonale modeluje sylwetkę i ujędrnia ciało oraz, uwaga, uzależnia! 😉

SHAPE


Zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę. W czasie treningu angażowane są wszystkie partie mięśni. Duża ilość powtórzeń danego ćwiczenia przy użyciu przyrządów (hantli, gum) sprawia, że trening jest intensywny, a efekty są szybko widoczne. Zajęcia przeznaczone dla osób o każdym stopniu zaawansowania.

+50


Skończyłaś 50 lat, Twoja kondycja trochę Cię zawodzi i boisz się, że nie nadążysz na zajęciach fitness? Dołącz do naszej super grupy +50! Zobaczysz, że ćwiczenia to sama przyjemność, a efekty ujawnią się dość szybko. Siły wzrosną, mięśnie się wzmocnią, a w lustrze zobaczysz uśmiechniętą kobietę. Zapraszamy we wtorki i czwartki. Nie odkładaj na “później”, szkoda czasu.

SEXY PUPA, SUPER BRZUCH


Ćwiczenia wzmacniające i kształtujące mięśnie brzucha, grzbietu oraz pośladków. Zapraszamy wszystkie Panie, niezależnie od stopnia zaawansowania. Praca nad tymi partiami naszego ciała, na których nam, kobietom, najbardziej zależy.

ZDROWY KRĘGOSŁUP


Zajęcia skierowane do pań, które chcą w szczególny sposób zadbać o swój kręgosłup. Odpowiednio dobrany przez rehabilitantkę zestaw ćwiczeń pozwoli nam wzmocnić mięśnie grzbietu i brzucha, ćwiczyć równowagę i rozluźnić niepotrzebne napięcia.

ZUMBA


To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, pozwala dbać o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka sprawią, że zapomnisz o tym, że jesteś na treningu, a efekty totalnie Cię zaskoczą!

TRAMPOLINY


Intensywne zajęcia cardio, mające na celu spalenie tkanki tłuszczowej, wykorzystujące trampoliny. Hektolitry wylanego potu i świetna zabawa gwarantowane!

PILATES


Technika, która pozwala nam osiągnąć i utrzymać dobrą postawę ciała. Pomaga wzmocnić głębokie mięśnie tułowia. Rozwija równowagę, koordynację, wytrzymałość i elastyczność. Poprawia i wysmukla sylwetkę.