Wykwalifikowany personel to klucz do sukcesu

Uśmiechnięci, radośni, pełni energii i zawsze chętni do udzielenia pomocy.
Poznaj naszych trenerów.

Paulina      Kalina      Ania      Bogna      Ola      Amanda      Monika      Emilia      Monika

Paulina Sielska-Kaźmierczak

MOTTO:  Just Shake It!

  Szefowa Gracja Lady Fitness. Szalona, energiczna, nieprzewidywalna. Uwielbia zajęcia na trampolinach, a miłością jej życia jest Zumba, na której przemyca wiele ruchów jamajskiej kultury. Zajęcia Pauliny to mnóstwo energii, radości, śmiechu i potu! Jej motto mówi samo za siebie: “Just Shake It!”.

Co to znaczy? Paulina wytrzęsie Was na maksa! Paulina jest organizatorką Charytatywnie dla Zwierzaków- maraton Zumby!, który jest jednym z największych zumbowych wydarzeń w Toruniu. Co więcej, jest twórczynią FIT PARTY – autorskiego programu fitnessowego ściśle powiązanego z muzyką.

Szefowa została wybrana na bohaterkę jednego z odcinków programu Doroty Wellman pt. „Inspirujące Kobiety” (emisja: TVN, TVN STYLE 31.05.21)

KURSY I SZKOLENIA:  Professional Fitness Instructor, Licenced Zumba Instructor, Licenced Fit and Jump Instructor

  

Zapisz się na trening

Kalina Sebastianowicz

MOTTO:  Nigdy się nie poddawaj, bo niemożliwe nie istnieje!

  Instruktorka fitness, biegaczka z zamiłowania i emerytowana pływaczka. Jej pasją i całym życiem jest wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne.

Uwielbia zajęcia o wysokiej intensywności, bo lubi motywować i przekraczać granice. Wierzy, że niemożliwe nie istnieje i każdy cel można osiągnąć, jeśli jest się odpowiednio zdeterminowanym.

Starannie przygotowuje się do każdych zajęć, ponieważ uwielbia różnorodność. Wierzy, że aktywne życie to gwarancja zdrowia i świetnego samopoczucia. Uwielbia pracę z ludźmi, a szczególnie z kobietami, ponieważ to one rządzą światem i udowadniają, że wcale NIE są “słabą płcią”.

KURSY I SZKOLENIA:  Professional Fitness Instructor – Profi Fitness School
Zapisz się na trening

Ania Terska

MOTTO:  Silna kobieta to taka, która walczy mimo trudności, która nie rezygnuje, bo wie, ze droga pod górkę jest po to, by móc dojść na szczyt, osiągnąć wszystkie swoje cele 🙂

  Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością nowoczesne formy gimnastyki. W swoich zajęciach stawia nie tylko na rozwój wszystkich partii mięśniowych oraz realizację kobiecych pragnień takich jak jędrna pupa, płaski, brzuch, silne, mocne ciało, ale stara się również dostrzegać w ludziach tkwiący w nich ogromny potencjał, wyzwalać i odblokowywać w klientkach takie możliwości ciała, o które one same by siebie nie podejrzewały.

Wszystko po to, żeby kobiety stawały się coraz silniejsze, wytrzymalsze i łatwiej radziły sobie z codziennymi wyzwaniami.

Zapisz się na trening

Bogna Berlikowska

MOTTO:  Dobra kondycja i sprawność fizyczna ułatwiają życie. Warto więc o nią zawalczyć. Wystarczy chcieć!

 Zaczynała z Jane Fondą. Przez lata swojej przygody z fitnessem poznała różne szkoły, metody i mody. Czerpiąc wiedzę z wielu szkoleń, wypracowała własny sposób prowadzenia zajęć. Uważa, że lepiej zrobić mniej, ale porządnie, niż dużo – byle jak. “Im więcej razy powtórzysz, tym lepsza będziesz, ale zaczynaj powoli, bądź cierpliwa, słuchaj swojego ciała” – to często mówi na zajęciach, na których nie można się nudzić. 

Zawsze pogodna i uśmiechnięta, swoją pozytywną energią i entuzjazmem do ćwiczeń potrafi zarażać nawet najbardziej oporne klientki. Od wielu lat po uszy zakochana w pilates. Ale nie tylko.

Jej wizytówką są też ćwiczenia z piłkami i, jak nikt w naszym klubie, rozumie potrzeby kobiet dojrzałych. Polecamy też treningi personalne w siłowni.

KURSY I SZKOLENIA:  Instruktorka Fitness, The Pilates Coach, Pilates Equipment, Pilates Powięzi, Zdrowy Kręgosłup, Body Ball, Relax&Stretching, Aktywne 9 Miesięcy, Aktywna Mama, Prozdrowotny Klub Fitness, Podstawy Dietetyki

Zapisz się na trening

Ola Skrzypczak

MOTTO:  Kiedy masz jakiś problem, rób przysiady. Jeśli nie znajdziesz rozwiązania, to przynajmniej będziesz mieć kształtny tyłek.

 Instruktorka fitness i jumping fitness. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła, gdy było jej „parę” kilo za dużo – “pochodzę miesiąc, dwa, trochę zrzucę” – pomyślała. Jak zaczęła, tak do dziś nie może przestać 🙂

Szeroko pojęty fitness to dla niej znacznie więcej niż kilogramy czy figura – to pozbycie się stresu, radość i endorfiny, uśmiech i kontakt z ludźmi, a przede wszystkim pewność siebie i czucie się piękną w każdym tego słowa znaczeniu.

Ola wyznaje zasadę: “jak już ruszę się z kanapy po pracy, to tylko po to żeby świetnie się bawić i dać z siebie wszystko – nigdy za karę”. Na treningach stawiam na piękne nogi, krągłą pupę, płaski brzuch i hektolitry potu.

Zapisz się na trening

Amanda Malkiewicz

 Od dziecka związana ze sportem, solistka w łyżwiarstwie figurowym. Obecnie sama uczy jazdy na łyżwach i rolkach. Na fitness wybrała się, gdy zaczęła nudzić ją siłownia i… połknęła bakcyla!

Teraz nie wyobraża sobie tygodnia bez zajęć w sali. Amanda nie potrafi usiedzieć w miejscu, ciągle szuka nowych wyzwań (miała krótki romans z akrobatyką i Krav magą), dlatego każde jej zajęcia są zupełnie inne. U Amandy nie sposób się nudzić!

KURSY I SZKOLENIA:  Fitness Instructor – Akademia Szkolenia Trenerów, Stretching & Functional Training, Zdrowy Kręgosłup

Zapisz się na trening

Monika Zając

 Na salę fitness trafiła, gdy podczas jednego z urlopów uznała, że to najwyższy czas, żeby zacząć się ruszać. Główną motywacją było zrzucenie paru kilogramów, jednak szybko przerodziło się to pasję . Od pierwszego skoku zakochała się w trampolinach, a po czasie okazało się , że złapała bakcyla również na Indoor Cycling.

Monika chciałaby przekazać, że aktywność fizyczna to nie tylko dobry sposób na rozładowanie stresu i narzędzie do uzyskania wymarzonej sylwetki, ale także idealna opcja na pozyskanie nowych sił i energii do działania!

Monika zaraża swoich uśmiechem, a radość, którą emanuje w sali sprawia, że nie sposób nie obdarzyć jej sympatią od pierwszych minut obcowania z tą wyjątkową osobowością!

Zapisz się na trening

Emilia Szczupakowska

 W życiu kieruje się filozofią kaizen – ciągłego doskonalenia się w różnych sferach życia. Ucząc w szkole matematyki i wychowania fizycznego próbuje zaszczepić w swoich podopiecznych chęć rozwoju intelektualnego i fizycznego.

Od dziecka zakochana w aktywności w każdej postaci. Z zajęć cardio woli rolki, a na swoich zajęciach preferuje trening z obciążeniem własnego ciała.

Lubi gotować, gdy nie musi 🙂 Marzy o kulinarnej podróży dookoła świata. Emilka to niezmiernie profesjonalna Instruktorka, przemiła, pełna radości, z którą zajęcia fitness są przyjemnym, a zarazem efektywnym doświadczeniem.

KURSY I SZKOLENIA:  Instrtuktor Rekreacji Ruchowej i Fitness – nowoczesne formy gimnastyki

Zapisz się na trening

Monika Masłowska

 Pasjonuje się muzyką i tańcem od najmłodszych lat. W klubie Gracja zaczęła uczęszczać na zajęcia Zumby, które nią zawładnęły. Latynoska muzyka, dzikie ruchy, mnóstwo szalonej pozytywnej energii – to jest to!

W tańcu czuje się wyzwolona i spełniona. Trzy lata temu pokochała SALSATION – trening taneczny, który łączy elementy treningu funkcjonalnego z tańcem. Program ten niesie wiele korzyści: poprawiamy muzykalność i świadomość własnego ciała, świetnie się bawimy, czujemy się szczęśliwi i przy okazji spalamy wiele kalorii. Dzięki SALSATION możemy również wyrażać uczucia i emocje poprzez ruch.

Zainspirowana wspaniałymi kobietami, które poznała w klubie, sama postanowiła dzielić się swoją miłością do tańca i zarażać dobrą energia innych.

KURSY I SZKOLENIA:  SALSATION Basic Instructor

Zapisz się na trening