Wykwalifikowany personel to klucz do sukcesu

Uśmiechnięci, radośni, pełni energii i zawsze chętni do udzielenia pomocy.
Poznaj naszych trenerów.

Paulina      Kalina      Karolina      Ewelina      Ania      Bogna

Paulina Sielska-Kaźmierczak

MOTTO:  Just Shake It!

  Szefowa Gracja Lady Fitness. Szalona, energiczna, nieprzewidywalna. Uwielbia zajęcia na trampolinach, a miłością jej życia jest Zumba, na której przemyca wiele ruchów jamajskiej kultury. Zajęcia Pauliny to mnóstwo energii, radości, śmiechu i potu! Jej motto mówi samo za siebie: “Just Shake It!”. Co to znaczy? Paulina wytrzęsie Was na maksa! Paulina jest organizatorką Charytatywnie dla Zwierzaków- maraton Zumby!, który jest jednym z największych zumbowych wydarzeń w Toruniu.
KURSY I SZKOLENIA:  Professional Fitness Instructor, Licenced Zumba Instructor, Licenced Fit and Jump Instructor

  

Zapisz się na trening

Kalina Sebastianowicz

MOTTO:  Nigdy się nie poddawaj, bo niemożliwe nie istnieje!

  Instruktorka fitness, biegaczka z zamiłowania i emerytowana pływaczka. Jej pasją i całym życiem jest wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne. Uwielbia zajęcia o wysokiej intensywności, bo lubi motywować i przekraczać granice. Wierzy, że niemożliwe nie istnieje i każdy cel można osiągnąć, jeśli jest się odpowiednio zdeterminowanym. Starannie przygotowuje się do każdych zajęć, ponieważ uwielbia różnorodność. Wierzy, że aktywne życie to gwarancja zdrowia i świetnego samopoczucia. Uwielbia pracę z ludźmi, a szczególnie z kobietami, ponieważ to one rządzą światem i udowadniają, że wcale NIE są “słabą płcią”.
KURSY I SZKOLENIA:  Professional Fitness Instructor – Profi Fitness School
Zapisz się na trening

Karolina Zojka Krzemińska

MOTTO:  Niech będzie jedno słowo, które stało się hasłem jej ulubionego programu fitnessowo-tanecznego: Meraki – z współczesnej greki, oznacza stan, w którym zostawiasz cząstkę siebie w tym, czym się zajmujesz, kiedy kochasz swoją pracę, kiedy ta praca staje się pasją.

  Licencjonowana instruktorka Zumba Fitness oraz Salsation. Z tańcem związana od dziecka. Uwielbia wszelkie programy fitnessowo-taneczne. Najpierw została instruktorką Zumby, następnym krokiem było Salsation – obecnie jej ulubiony program. Uczestniczka licznych warsztatów i szkoleń,
maratonów oraz konwencji, w tym wielu charytatywnych, bo uwielbia łączyć swoją pasję z pomaganiem innym. Wulkan energii! Zawsze uśmiechnięta, swoją pozytywną energię przekazuje na zajęciach wszystkim uczestniczkom. Uczymy się z nią tańczyć, nabieramy świadomości ciała i ruchu, spalamy kalorie, rzeźbimy sylwetkę i świetnie przy tym bawimy! Na co dzień Karolina uczy również języka polskiego i angielskiego, a języki obce to jej kolejne hobby (zaraz obok czytania, jedzenia i bycia wzorową kocią mamą).

Zapisz się na trening

Ewelina Matecka

MOTTO:  Nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy chcieć i wierzyć, że się uda, a na pewno tak się stanie.

  Instruktor fitness, Zumba fitness, Zumba toning, Salsation oraz Jumping fitness, od najmłodszych lat związana z tańcem i sportem. Na zajęciach stara się łączyć przyjemne z pożytecznym, bo ważne są efekty pracy nad ciałem, ale kto powiedział, że nie może być przy tym przyjemnie, zabawnie i na luzie? 🙂 Prywatnie nauczyciel wychowania przedszkolnego w jednym z toruńskich przedszkoli i mama małego Antosia.

Zapisz się na trening

Ania Terska

MOTTO:  Silna kobieta to taka, która walczy mimo trudności, która nie rezygnuje, bo wie, ze droga pod górkę jest po to, by móc dojść na szczyt, osiągnąć wszystkie swoje cele 🙂

  Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością nowoczesne formy gimnastyki (tytuł uzyskany w klubie Fit – Balance u prowadzącej Agnieszki Tymińskiej). W swoich zajęciach stawia nie tylko na rozwój wszystkich partii mięśniowych oraz realizację kobiecych pragnień takich jak jędrna pupa, płaski, brzuch, silne, mocne ciało, ale stara się również dostrzegać w ludziach tkwiący w nich ogromny potencjał, wyzwalać i odblokowywać w klientkach takie możliwości ciała, o które one same by siebie nie podejrzewały. Po to, żeby kobiety stawały się coraz silniejsze, wytrzymalsze i łatwiej radziły sobie z codziennymi wyzwaniami.

Zapisz się na trening

Bogna Berlikowska

MOTTO:  Dobra kondycja i sprawność fizyczna ułatwiają życie. Warto więc o nią zawalczyć. Wystarczy chcieć!

 Zaczynała z Jane Fondą. Przez lata swojej przygody z fitnessem poznała różne szkoły, metody i mody. Czerpiąc wiedzę z wielu szkoleń, wypracowała własny sposób prowadzenia zajęć. Uważa, że lepiej zrobić mniej, ale porządnie, niż dużo – byle jak. “Im więcej razy powtórzysz, tym lepsza będziesz, ale zaczynaj powoli, bądź cierpliwa, słuchaj swojego ciała” – to często mówi na zajęciach, na których nie można się nudzić.  Zawsze pogodna i uśmiechnięta, swoją pozytywną energią i entuzjazmem do ćwiczeń potrafi zarażać nawet najbardziej oporne klientki. Od wielu lat po uszy zakochana w pilates. Ale nie tylko. Jej wizytówką są też ćwiczenia z piłkami i, jak nikt w naszym klubie, rozumie potrzeby kobiet dojrzałych. Polecamy też treningi personalne w siłowni.
KURSY I SZKOLENIA:  Instruktorka Fitness, The Pilates Coach, Pilates Equipment, Pilates Powięzi, Zdrowy Kręgosłup, Body Ball, Relax&Stretching, Aktywne 9 Miesięcy, Aktywna Mama, Prozdrowotny Klub Fitness, Podstawy Dietetyki

Zapisz się na trening