Wykwalifikowany personel to klucz do sukcesu

Uśmiechnięci, radośni, pełni energii i zawsze chętni do udzielenia pomocy.
Poznaj naszych trenerów.

Paulina      Kalina      Karolina      Ewelina      Ania      Kamila      Bogna      Marek

Paulina Sielska-Kaźmierczak

MOTTO:  Just Shake It!

  Szefowa Gracja Lady Fitness. Szalona, energiczna, nieprzewidywalna. Uwielbia zajęcia na trampolinach, a miłością jej życia jest Zumba, na której przemyca wiele ruchów jamajskiej kultury. Zajęcia Pauliny to mnóstwo energii, radości, śmiechu i potu! Jej motto mówi samo za siebie: „Just Shake It!”. Co to znaczy? Paulina wytrzęsie Was na maksa! Paulina jest organizatorką Charytatywnie dla Zwierzaków- maraton Zumby!, który jest jednym z największych zumbowych wydarzeń w Toruniu.
KURSY I SZKOLENIA:  Professional Fitness Instructor, Licenced Zumba Instructor, Licenced Fit and Jump Instructor

  

Zapisz się na trening

Kalina Sebastianowicz

MOTTO:  Nigdy się nie poddawaj, bo niemożliwe nie istnieje!

  Instruktorka fitness, biegaczka z zamiłowania i emerytowana pływaczka. Jej pasją i całym życiem jest wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne. Uwielbia zajęcia o wysokiej intensywności, bo lubi motywować i przekraczać granice. Wierzy, że niemożliwe nie istnieje i każdy cel można osiągnąć, jeśli jest się odpowiednio zdeterminowanym. Starannie przygotowuje się do każdych zajęć, ponieważ uwielbia różnorodność. Wierzy, że aktywne życie to gwarancja zdrowia i świetnego samopoczucia. Uwielbia pracę z ludźmi, a szczególnie z kobietami, ponieważ to one rządzą światem i udowadniają, że wcale NIE są „słabą płcią”.
KURSY I SZKOLENIA:  Professional Fitness Instructor – Profi Fitness School
Zapisz się na trening

Karolina Zojka Krzemińska

MOTTO:  Niech będzie jedno słowo, które stało się hasłem jej ulubionego programu fitnessowo-tanecznego: Meraki – z współczesnej greki, oznacza stan, w którym zostawiasz cząstkę siebie w tym, czym się zajmujesz, kiedy kochasz swoją pracę, kiedy ta praca staje się pasją.

  Licencjonowana instruktorka Zumba Fitness oraz Salsation. Z tańcem związana od dziecka. Uwielbia wszelkie programy fitnessowo-taneczne. Najpierw została instruktorką Zumby, następnym krokiem było Salsation – obecnie jej ulubiony program. Uczestniczka licznych warsztatów i szkoleń,
maratonów oraz konwencji, w tym wielu charytatywnych, bo uwielbia łączyć swoją pasję z pomaganiem innym. Wulkan energii! Zawsze uśmiechnięta, swoją pozytywną energię przekazuje na zajęciach wszystkim uczestniczkom. Uczymy się z nią tańczyć, nabieramy świadomości ciała i ruchu, spalamy kalorie, rzeźbimy sylwetkę i świetnie przy tym bawimy! Na co dzień Karolina uczy również języka polskiego i angielskiego, a języki obce to jej kolejne hobby (zaraz obok czytania, jedzenia i bycia wzorową kocią mamą).

Zapisz się na trening

Ewelina Matecka

MOTTO:  Nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy chcieć i wierzyć, że się uda, a na pewno tak się stanie.

  Instruktor fitness, Zumba fitness, Zumba toning, Salsation oraz Jumping fitness, od najmłodszych lat związana z tańcem i sportem. Na zajęciach stara się łączyć przyjemne z pożytecznym, bo ważne są efekty pracy nad ciałem, ale kto powiedział, że nie może być przy tym przyjemnie, zabawnie i na luzie? 🙂 Prywatnie nauczyciel wychowania przedszkolnego w jednym z toruńskich przedszkoli i mama małego Antosia.

Zapisz się na trening

Ania Terska

MOTTO:  Silna kobieta to taka, która walczy mimo trudności, która nie rezygnuje, bo wie, ze droga pod górkę jest po to, by móc dojść na szczyt, osiągnąć wszystkie swoje cele 🙂

  Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością nowoczesne formy gimnastyki (tytuł uzyskany w klubie Fit – Balance u prowadzącej Agnieszki Tymińskiej). W swoich zajęciach stawia nie tylko na rozwój wszystkich partii mięśniowych oraz realizację kobiecych pragnień takich jak jędrna pupa, płaski, brzuch, silne, mocne ciało, ale stara się również dostrzegać w ludziach tkwiący w nich ogromny potencjał, wyzwalać i odblokowywać w klientkach takie możliwości ciała, o które one same by siebie nie podejrzewały. Po to, żeby kobiety stawały się coraz silniejsze, wytrzymalsze i łatwiej radziły sobie z codziennymi wyzwaniami.

Zapisz się na trening

Kamila Ratajczak

MOTTO:  Brak ruchu powoduje, że mięśnie tracą elastyczność i przestają prawidłowo utrzymywać kręgosłup, dlatego zadbajmy o niego już teraz!

  Zajęcia „Zdrowy kręgosłup”, które prowadzi, to zestaw ćwiczeń polecany dla każdego, bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Kamila pragnie pomóc kobietom, którym doskwiera ból kręgosłupa. Aby to osiągnąć, uczy, jak wykonywać ćwiczenia na przykurczone grupy mięśniowe, zarówno poprzez wzmacnianie, jak i rozluźnianie i rozciąganie. Jej zajęcia mają więc charakter zarówno profilaktyczny, jak i terapeutyczny.

Zapisz się na trening

Bogna Berlikowska

MOTTO:  Dobra kondycja i sprawność fizyczna ułatwiają życie. Warto więc o nią zawalczyć. Wystarczy chcieć!

 Zaczynała z Jane Fondą. Przez lata swojej przygody z fitnessem poznała różne szkoły, metody i mody. Czerpiąc wiedzę z wielu szkoleń, wypracowała własny sposób prowadzenia zajęć. Uważa, że lepiej zrobić mniej, ale porządnie, niż dużo – byle jak. „Im więcej razy powtórzysz, tym lepsza będziesz, ale zaczynaj powoli, bądź cierpliwa, słuchaj swojego ciała” – to często mówi na zajęciach, na których nie można się nudzić.  Zawsze pogodna i uśmiechnięta, swoją pozytywną energią i entuzjazmem do ćwiczeń potrafi zarażać nawet najbardziej oporne klientki. Od wielu lat po uszy zakochana w pilates. Ale nie tylko. Jej wizytówką są też ćwiczenia z piłkami i, jak nikt w naszym klubie, rozumie potrzeby kobiet dojrzałych. Polecamy też treningi personalne w siłowni.
KURSY I SZKOLENIA:  Instruktorka Fitness, The Pilates Coach, Pilates Equipment, Pilates Powięzi, Zdrowy Kręgosłup, Body Ball, Relax&Stretching, Aktywne 9 Miesięcy, Aktywna Mama, Prozdrowotny Klub Fitness, Podstawy Dietetyki

Zapisz się na trening

Marek Ciećwierz

MOTTO:  Człowiek może być biedny, ale jeżeli ma cel i dąży do jego osiągnięcia jest bogaty.

Licencjonowany Instruktor Zumba Fitness od Marca 2015 r. oraz od października 2015 instruktor Salsation. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiał na zajęciach Zumba fitness pod okiem wielu wspaniałych instruktorów z całej Polski. Pasją i miłością do Zumby i Salsation zaraził się od pierwszego wejrzenia. Wielki fanatyk sportów wszelakich. Swoją przygodę ze sportem rozpoczynał od siatkówki, z którą rozstał się definitywnie w 2014 roku i to właśnie wtedy Zumba wypełniła jego wolny czas i całą swoją niespożytą energię przelał na taniec. Praca z ludźmi i występy dają mu dodatkową mobilizację do podnoszenia swoich umiejętności – dlatego Zumba i Salsation to jest to czym chce się dzielić z innymi pasjonatami tańca.

Zapisz się na trening